Dvojitý lesní roh B/f, model 102

Specifikace:

Název

Dvojitý lesní roh, model 102L

Materiál korpusu

MS 72, tělo 0,45mm, ozvučník 0,55mm

Menzura

12mm

Snižce


1x vodní klapka

Povrchová úprava

přírodní lak 

Váha nástroje

2 350g

Základní vlastností profesionální hry by měla být perfektnost, výraz, krása a estetika!!!

Toto  je základní myšlenka vzniku i tohoto modelu  lesního roh. Jedná se o nástroj s noblesním tónem, lehkým ozevem, s velkým dynamickým rozsahem. Nástroj má vynikající výrazové možnosti, umožní skvělou čitelnost Vaší hry a komfortní vysokou polohu.

Jen spokojený hráč může podávat špičkové výsledky!!!

Proto  pouze 2 300 g hmotnosti, což je velmi komfortní váha. Pohodlí hráče je pro nás tak důležité, že v základní výbavě nástroje již najdete  stavitelný malečník, stavitelnou opěrku palce, šroubení umožňující pohodlný transport a finální bezbarvý lak pro snadnou údržbu. Umístění přelaďovacího ventilu za třetí ventil umožňuje velmi rychlou a pohodlnou změnu základního ladění z F na Bb. Samozřejmostí je možnost individuálního nastavení polohy hmatníku přelaďovače.

Jen krásný a ušlechtilý tón dá vyniknout Vaší dokonalosti!!!

Tento model je vyráběn se středně velkým (Medium bore) ručně vyráběným ozvučníkem v kombinaci s nátrubkovou kónickou trubicí  č.46 středoevropského zvukového tipu, která umožňuje již pokročilejším hráčům maximálně estetický výsledek, tak jak je dlouhá léta tradicí střední Evropy. Nástroj lze bez problémů zvukově kombinovat v orchestru s nástroji vyhlášených Německých výrobců.

Dotaz na nástroj

Těšíme se na Vaše dotazy a připomínky. Vyplňte prosím pole označená hvězdičkou.
Příjmení: Jméno:
E-mail: Telefon:
Zpráva:
Antispam: spamA.gif, 1,7kB
Zde prosím opište číslo z obrázku.