Specifikace

Název

Dvojitý lesní roh, model 92L

Materiál korpusu

MS 72, tělo 0,5mm, ozvučník 0,6mm

Menzura

11,9mm

Snižce


1x vodní klapka

Povrchová úprava

přírodní lak 

Váha nástroje

2 350g

Myslíme na Vaši budoucnost!!!

Tento nástroj je hráčsky snadnější verzí profesionálního lesního rohu modelu 102. S tímto nástrojem již nebudete zbytečně ztrácet drahocenný čas a naopak urychlíte maximálně svůj vývoj. Není naším cílem odhalovat při  hře všechny slabiny začínajícího hráče, ale naopak dát Vaší hře dobrý základ. Mensura nástroje 12mm Vám poskytne velmi dobré základy pro Vaší budoucí profesionální budoucnost. Ozvučník s menším objemem Anglického stylu dá vyniknout preciznosti Vaší technické hry. Eso nástroje č.47 Vám zajistí vyrovnanou kvalitu všech poloh, snadný ozev nástroje, neuvěřitelné snadné vysoké polohy, mohutnost ve spodních polohách, velký dynamický rozsah, nástroj umožňuje romantický i velmi moderní projev. Už bude jen na Vás jakým stylem  budete chtít hrát. Nic Vám nevnucujeme, nabízíme Vám uměleckou svobodu!!! 

Proč je tak důležitá kombinace běžného ozvučníku  esa č.45?

Tato kombinace umožňuje velmi rychlý a snadný ozev v celém registru s malou rezistencí. Díky přesně definovanému nasazení jednotlivých tónů je špičková intonace naprostou samozřejmostí.

 

Technika je naším prostředkem, jak dopřát Vaší hře dokonalosti!!!

  Nástroj je vybaven kvalitním strojivem M.J. vyrobeným na CNC strojích a zaručující dlouhodobě spolehlivý chod s perfektní těsností. Tento model byl zkonstruován s ohledem na maximální možnosti rozvoje talentu a technické úrovně především studentů konzervatoří a umožňuje jim v pozdější době pohodlný a snadný přechod na plně profesionální nástroje např. na náš model 102 .

 

Hráčovo pohodlí a pohoda při hře je základem jeho úspěchů.

Proto Vám nabízíme v základní výbavě nízkou hmotnost nástroje 2300 g, stavitelný malečník, vodní klapku, odnímatelný ozvučník  pro Vaše pohodlí, minibal mechaniku pro tichost a spolehlivost.

Dotaz na nástroj

Těšíme se na Vaše dotazy a připomínky. Vyplňte prosím pole označená hvězdičkou.
Příjmení: Jméno:
E-mail: Telefon:
Zpráva:
Antispam: spamA.gif, 1,7kB
Zde prosím opište číslo z obrázku.