zde se nacházíte:
Úvod > Katalog

Dvojitý lesní roh, model 92L

Myslíme na Vaši budoucnost!!!

Tento nástroj je hráčsky snadnější verzí profesionálního lesního rohu modelu 102. S tímto nástrojem již nebudete zbytečně ztrácet drahocenný čas a naopak urychlíte maximálně svůj vývoj. Není naším cílem odhalovat při hře všechny slabiny začínajícího hráče, ale naopak dát Vaší hře dobrý základ. Mensura nástroje 12mm Vám poskytne velmi dobré základy pro Vaší budoucí profesionální budoucnost. Ozvučník s menším objemem Anglického stylu dá vyniknout preciznosti Vaší technické hry. Eso nástroje č.47 Vám zajistí vyrovnanou kvalitu všech poloh, snadný ozev nástroje, neuvěřitelné snadné vysoké polohy, mohutnost ve spodních polohách, velký dynamický rozsah, nástroj umožňuje romantický i velmi moderní projev. Už bude jen na Vás jakým stylem budete chtít hrát. Nic Vám nevnucujeme, nabízíme Vám uměleckou svobodu!!!

Proč je tak důležitá kombinace běžného ozvučníku esa č.45?

Tato kombinace umožňuje velmi rychlý a snadný ozev v celém registru s malou rezistencí. Díky přesně definovanému nasazení jednotlivých tónů je špičková intonace naprostou samozřejmostí.

Technika je naším prostředkem, jak dopřát Vaší hře dokonalosti!!!

Nástroj je vybaven kvalitním strojivem M.J. vyrobeným na CNC strojích a zaručující dlouhodobě spolehlivý chod s perfektní těsností. Tento model byl zkonstruován s ohledem na maximální možnosti rozvoje talentu a technické úrovně především studentů konzervatoří a umožňuje jim v pozdější době pohodlný a snadný přechod na plně profesionální nástroje např. na náš model 102 .

Hráčovo pohodlí a pohoda při hře je základem jeho úspěchů.

Proto Vám nabízíme v základní výbavě nízkou hmotnost nástroje 2300 g, stavitelný malečník, vodní klapku, odnímatelný ozvučník pro Vaše pohodlí, minibal mechaniku pro tichost a spolehlivost.

89.900,00 Kč

Parametry

Materiál korpusu
MS 72, tělo 0,5 mm, ozvučník 0,6 mm
Mensura
11,9 mm
Snižce
1x vodní klapka
Povrchová úprava
přírodní lak
Hmotnost nástroje
2 350 g