zde se nacházíte:
Úvod > Katalog

Bb Trubka cylindrová koncertní model 172L

Mistrovský ručně vyráběný nástroj nejvyšší kategorie pro sólovou profesionální hru a do špičkového orchestru vážné hudby, případně pro studium vážné hudby na nejvyšší úrovni. Trubka je konstruována ve spolupráci s vynikajícím brněnským hudebníkem Vojtěchem Novotným, hráčem brněnské filharmonie.


Nástroj vám nabídne klasický zvuk „Deutsche Trompete“. Ten má ale prapůvod v Čechách, takže vám bude v uších znít celá historie české dechové hudby. Vedle noblesního tónu vás potěší i krásný design trubky. Použití nejlepších materiálů a dokonalá ergonomie a ladění jsou samozřejmostí. Nástroj jsme schopni individualizovat a vyrobit v mnoha verzích.


Model se vyrábí výhradně s ozvučníky z jednoho kusu, ručně ohýbanými tzv. hand-hammered technologií. Strojivo má mensuru 11,2 mm. Za příplatek můžeme nástroj vyrobit s cylindrovým strojivem bez přerušení trubic mezi jednotlivými rotory (bez spojovacích kroužků). Nástroj dodáváme nejen lakovaný, ale i v silně stříbřené a leštěné povrchové úpravě (stříbro ÖGUSSA Austria) v kombinaci se zlaceným hardware, případně v celozlaceném provedení (zlato ÖGUSSA Austria).

0,00 Kč

Parametry

Ladění
Bb, 443-440 Hz
Materiál ozvučníku
Mosaz 72 % Cu 28 % /Zn85%Zn 15%Cu
Průměr ozvučníku
130 mm
Mensura
11,20 mm (na objednávku 11.7 mm)
Snižce
Niklová mosaz (pakforng) vnější/ niklová mosaz (pakfong) vnitřní
Mechanika
dolaďovač na 3. snížci
Vodní klapky
2x
Povrchová úprava
lak, postříbření, postříbření+pozlacení 24k zlatem
Hmotnost nástroje
1056 g
Pouzdro
lehké