zde se nacházíte:
Úvod > Katalog

Discantový dvojitý lesní roh, model 107L

Výjimečný profesionální nástroj určený především pro hru vysoko položených partů nejen pro orchestrální hraní ale i pro sólové koncerty. Nástroj nabízí hráči krásné tónové a výrazové možnosti. Neklade si za cíl být nejhlasitější, ale pomáhá hráči ve skutečném umění: dává hře výraz, barvu, vrací se ke kořenům hry na lesní roh. Zakládáme si na vyrovnanosti všech poloh, ergonomii hry, kráse designu a lehkosti hry. Výborné ladění je samozřejmostí.

Cylindrové strojivo s mechanikou Miniball si sami vyrábíme na CNC strojích. Nástroj vám rádi upravíme dle individuálních požadavků – v základu nabízíme roh se šroubením, nicméně můžeme vyrobit i hand-hammered ozvučník z jednoho kusu. Za příplatek vyrobíme nástroj včetně tenkého okrasného věnce (30 mm, rytý).

Nástroj dodáváme dle přání zákazníka buď bez laku nebo lakovaný, za příplatek i v silně stříbřené a leštěné povrchové úpravě (stříbro OGUSSA Austria) nebo také v kombinaci se zlaceným hardware, případně v celozlaceném provedení (zlato OGUSSA Austria).

 

145.000,00 Kč

Parametry

Materiál korpusu
MS 72, tělo 0,45 mm, ozvučník 0,55 mm
Mensura
12 mm
Snižce
1x vodní klapka
Povrchová úprava
přírodní lak 107L
Hmotnost nástroje
2 150 g