zde se nacházíte:
Úvod > Katalog

Dvojitý lesní roh, model 102L

Základní vlastností profesionální hry by měla být perfektnost, výraz, krása a estetika!!!

Toto je základní myšlenka vzniku i tohoto modelu lesního roh. Jedná se o nástroj s noblesním tónem, lehkým ozevem, s velkým dynamickým rozsahem. Nástroj má vynikající výrazové možnosti, umožní skvělou čitelnost Vaší hry a komfortní vysokou polohu.

Jen spokojený hráč může podávat špičkové výsledky!!!

Proto pouze 2 300 g hmotnosti, což je velmi komfortní váha. Pohodlí hráče je pro nás tak důležité, že v základní výbavě nástroje již najdete stavitelný malečník, stavitelnou opěrku palce, šroubení umožňující pohodlný transport a finální bezbarvý lak pro snadnou údržbu. Umístění přelaďovacího ventilu za třetí ventil umožňuje velmi rychlou a pohodlnou změnu základního ladění z F na Bb. Samozřejmostí je možnost individuálního nastavení polohy hmatníku přelaďovače.

Jen krásný a ušlechtilý tón dá vyniknout Vaší dokonalosti!!!

Tento model je vyráběn se středně velkým (Medium bore) ručně vyráběným ozvučníkem v kombinaci s nátrubkovou kónickou trubicí č.46 středoevropského zvukového tipu, která umožňuje již pokročilejším hráčům maximálně estetický výsledek, tak jak je dlouhá léta tradicí střední Evropy. Nástroj lze bez problémů zvukově kombinovat v orchestru s nástroji vyhlášených Německých výrobců.

125.000,00 Kč

Parametry

Materiál korpusu
MS 72, tělo 0,45 mm, ozvučník 0,55 mm
Mensura
12 mm
Snižce
1x vodní klapka
Povrchová úprava
přírodní lak
Hmotnost nástroje
2 350 g