zde se nacházíte:
Úvod > Katalog

Dvojitý lesní roh, model 102L

Základní vlastností profesionální hry by měla být perfektnost, výraz, krása a estetika!!!

Toto je základní myšlenka vzniku i tohoto modelu lesního roh. Jedná se o nástroj s noblesním tónem, lehkým ozevem, s velkým dynamickým rozsahem. Nástroj má vynikající výrazové možnosti, umožní skvělou čitelnost Vaší hry a komfortní vysokou polohu.

Jen spokojený hráč může podávat špičkové výsledky!!!

Proto pouze 2 300 g hmotnosti, což je velmi komfortní váha. Pohodlí hráče je pro nás tak důležité, že v základní výbavě nástroje již najdete stavitelný malečník, stavitelnou opěrku palce, šroubení umožňující pohodlný transport a finální bezbarvý lak pro snadnou údržbu. Umístění přelaďovacího ventilu za třetí ventil umožňuje velmi rychlou a pohodlnou změnu základního ladění z F na Bb. Samozřejmostí je možnost individuálního nastavení polohy hmatníku přelaďovače.

Jen krásný a ušlechtilý tón dá vyniknout Vaší dokonalosti!!!

Tento model je vyráběn se středně velkým (Medium bore) ručně vyráběným ozvučníkem v kombinaci s nátrubkovou kónickou trubicí č.46 středoevropského zvukového tipu, která umožňuje již pokročilejším hráčům maximálně estetický výsledek, tak jak je dlouhá léta tradicí střední Evropy. Nástroj lze bez problémů zvukově kombinovat v orchestru s nástroji vyhlášených Německých výrobců.

125.000,00 Kč

Parametry

Materiál korpusu
MS 72, tělo 0,45 mm, ozvučník 0,55 mm
Mensura
12 mm
Snižce
Niklová mosaz vnější vnitřní
Povrchová úprava
přírodní lak
Hmotnost nástroje
2 350 g
Ladění
Bb/F 440-4450 Hz