zde se nacházíte:
Úvod > Katalog

Dvojitý lesní roh model 902

Profesionální nástroj nejvyšší kvality určený především pro sólové koncerty a orchestrální hraní. Jde o náš vrcholný model 102, který jsme mírně upravili dle požadavků zahraničních hráčů na použití strojiva J. Meinlschmidt. Nástroj nabízí hráči bezkonkurenční tónové a výrazové možnosti. Neklade si za cíl být nejhlasitější, ale pomáhá hráči ve skutečném umění: dává hře výraz, barvu, vrací se ke kořenům hry na lesní roh.

Cylindrové strojivo (27 mm) firmy J. Meinlschmidt určitě není nejlehčí, ale vyniká velmi vysokou úrovní zpracování a dlouhou životností. Zákazník si k tomuto strojivu může vybrat mezi mechanikou Miniball a šňůrkovou mechanikou. Zakládáme si na vyrovnanosti všech poloh, ergonomii hry, kráse designu a lehkosti hry. Výborné ladění je samozřejmostí.

 Nástroj dodáváme dle přání zákazníka buď bez laku nebo lakovaný, za příplatek i v silně stříbřené a leštěné povrchové úpravě (stříbro OGUSSA Austria) nebo také v kombinaci se zlaceným hardware, případně v celozlaceném provedení (zlato OGUSSA Austria).

185.000,00 Kč

Parametry

Ladění
F/Bb 440-445Hz
Průměr ozvučníku
310mm
Mensura
11.9mm
Povrchová úprava
Leštěná mosaz, Lak, Postříbření, Pozlacení