zde se nacházíte:
Úvod > Katalog

Křídlovka, model 181

Solidní zpracování, krásný vzhled, skvělé ladění, snadnost hry. To vše slyšíme od hudebníků hrajících na profesionální model 181L. Pro tuto křídlovku používáme ručně ohýbaný ozvučník ze žluté mosazi s letovaným talířem a standardním objemem (menším než u legendárního modelu 182). Nástroj je osazen strojivem s mensurou 11,7 mm. Strojivo si sami vyrábíme na CNC strojích za použití tzv. holandského systému tlakadel s vrchními pery. Nástroj je standardně vybaven špičkovou mechanikou Miniball. Pro tento model je charakteristický lehký ozev s velmi dobře znějícími vysokými polohami a velmi dobrá intonace. Protože se nástroj vyrábí bez věnce a chrániče, dosahujeme u něj velmi nízké hmotnosti, což oceňují hráči zejména během déletrvajícího vystoupení.

Nástroj dodáváme také ve zlatomosazném provedení 181GL a nejen lakovaný, ale u modelu 181GS i v silně stříbřené a leštěné povrchové úpravě (stříbro OGUSSA Austria), za příplatek je možná kombinace se zlaceným hardware, případně celozlacené provedení (zlato OGUSSA Austria).

Na nástroje M. Jiracek & sons hraje kromě řady špičkových hráčů také mnoho amatérských hudebníků. Křídlovky M. Jiracek jsou pro své kvality považovány za etalon ve své třídě. Staňte se i vy členem rodiny hudebníků hrajících na nástroje M. Jiracek & sons!

0,00 Kč

Parametry

Ladění
Bb, 443-440Hz
Materiál ozvučníku
181-MS 72, 181G-Ms75, tělo nástroje 0,45mm, ozvučník 0,55mm
Průměr ozvučníku
145 mm
Mensura
11,2 mm (na objednávku 11,7mm (starší verze))
Snižce
Niklová mosaz (pakfong)
Mechanika
Miniball mechanika
Vodní klapky
1x
Povrchová úprava
Přírodní lak 181L, postříbření 181S
Hmotnost nástroje
1 040 g
Pouzdro
Šité pouzdro "gigbag"
Dolaďovací mechanismus
Laditelný 3. snižec , (za příplatek lze verze laditelný mechanismus 1.+ 3.snižec)